ENGELLERİ BERABER AŞACAĞIZ

Alaşehir Belediyesi, engelli vatandaşlarımızın hayatın kolaylaştırmaya devam ediyor. Sosyal belediyecilik anlamında yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Alaşehir Belediyesi, örnek çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. 

Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, Yeşilyurt Mahallesinde ikamet eden 65 yaşındaki Mustafa Karakurt isimli vatandaşımıza tekerlekli sandalye hediye etti. Tekerlekli sandalyeyi Belediye Başkanı Karaçoban adına, Alaşehir Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Hakan Turan verdi.

Engelli vatandaşlarımıza yönelik çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirten Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban: ""Engelli vatandaşlarımızın yaşam mücadelesi bir ya da birkaç güne sığmaz. Gerçek engelli kim? Fiziki eksikliği olan mı, yoksa bu sorunun bir parçası olmasına rağmen sorunu hissetmeyenler mi? Engelli insanların yaşadıkları sorunlar sadece kendilerinin değil, ailelerinin, çevrenin, toplumun kısacası tüm insanların sorunudur, engelli vatandaşlarımıza desteğimiz her daim devam edecektir"" dedi.

Göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban teşekkür eden engelli vatandaşımız, tekerlekli sandalyeye  kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.