Geçmiş Belediye Başkanlarımız

 

RESİMLER

ADI SOYADI GÖREV BAŞLANGIÇ TARİHİ

GÖREVDEN AYRILIŞ TARİHi

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/yok.jpg

Galip Bey

Görev Başlangıcı : * Görevden Ayrılış : *

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/hilmi-avsar.jpg

Hilmi AVŞAR

Görev Başlangıcı : * Görevden Ayrılış : *

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/enver.jpg

Enver KUŞAKÇIOĞLU

Görev Başlangıcı: 01.02.1923 Görevden Ayrılış : 28.02.1925

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/akif.jpg

Akif Öztürk MÜTEVELLİOĞLU

Görev Başlangıcı: 01.03.1925 Görevden Ayrılış : 17.07.1926

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/husnu1.jpg

Hüsnü DURAL

Görev Başlangıcı: 05.09.1926 Görevden Ayrılış : 17.03.1929

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/yok.jpg

Mehmet M. YAŞAR

Görev Başlangıcı: 17.03.1929 Görevden Ayrılış : 29.04.1933

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/ahmet.jpg

Ahmet BAYOĞLU

Görev Başlangıcı: 01.05.1933 Görevden Ayrılış : 22.01.1934

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/sudi.jpg

Sudi MIHÇIOĞLU

Görev Başlangıcı: 23.01.1934 Görevden Ayrılış : 30.10.1934

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/akif.jpg

Akif Öztürk MÜTEVELLİOĞLU

Görev Başlangıcı: 01.11.1934 Görevden Ayrılış : 18.01.1940

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/omerunlu1.jpg

Ömer ÜNLÜ

Görev Başlangıcı: 01.02.1940 Görevden Ayrılış : 31.10.1941

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/kamil.jpg

Kamil OCAKOĞLU

Görev Başlangıcı: 01.11.1941 Görevden Ayrılış : 31.12.1941

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/ali.jpg

Ali Dayı

Görev Başlangıcı: 01.01.1942 Görevden Ayrılış : 31.10.1942

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/hikmett.jpg

Hikmet ÜNLÜ

Görev Başlangıcı: 01.11.1942 Görevden Ayrılış : 31.11.1948

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/huseyin.jpg

Hüseyin AVŞARLIOĞLU

Görev Başlangıcı: 01.12.1948 Görevden Ayrılış : 15.09.1950

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/mustafa.jpg

Mustafa SARIOĞLU

Görev Başlangıcı: 16.09.1950 Görevden Ayrılış : 24.05.1952

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/bekir-eronat.jpg

Bekir ERONAT

Görev Başlangıcı: 26.05.1952 Görevden Ayrılış : 16.02.1955

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/dincer.jpg

Dinçer GÜRDENLİ

Görev Başlangıcı: 17.02.1955 Görevden Ayrılış : 10.04.1957

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/cevdet-kaya.jpg

Cevdet KAYA

Görev Başlangıcı: 10.04.1957 Görevden Ayrılış : 31.11.1959

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/ahmet-n.jpg

Ahmet Saim HACIBEY

Görev Başlangıcı: 30.05.1960 Görevden Ayrılış : 01.12.1961

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/yok.jpg

A. Zihni AKIN

Görev Başlangıcı: 02.12.1961 Görevden Ayrılış : 16.11.1963

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/turhan-alakent.jpg

Turhan ALAKENT

Görev Başlangıcı: 17.11.1963 Görevden Ayrılış : 08.12.1973

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/necip.jpg

Necip NECİBOĞLU

Görev Başlangıcı: 09.12.1973 Görevden Ayrılış : 10.12.1977

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/mehmet-ince.jpg

Mehmet İNCE

Görev Başlangıcı: 11.12.1977 Görevden Ayrılış : 12.09.1980

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/yok.jpg

Yılmaz VURAL

Görev Başlangıcı: 22.09.1980 Görevden Ayrılış : 09.10.1980

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/yok.jpg

M. Ayhan BİLGE

Görev Başlangıcı: 10.10.1980 Görevden Ayrılış : 10.05.1981

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/yok.jpg

Tuncer GÜRDENLİ

Görev Başlangıcı: 11.05.1981 Görevden Ayrılış : 27.09.1981

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/yok.jpg

Tahsin ÇİFTÇİOĞLU

Görev Başlangıcı: 29.08.1981 Görevden Ayrılış : 11.09.1983

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/yok.jpg

Ethem SOYGÜR

Görev Başlangıcı: 12.09.1983 Görevden Ayrılış : 25.03.1984

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/ismail.jpg

İsmail ÖRS

Görev Başlangıcı: 26.03.1984 Görevden Ayrılış : 29.02.1989

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/yok.jpg

Mustafa UZUNOĞLU

Görev Başlangıcı: 03.02.1989 Görevden Ayrılış : 27.03.1989

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/galip.jpg

Galip ŞAHYAR

Görev Başlangıcı: 28.03.1989 Görevden Ayrılış : 27.03.1994

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/ertugrul.jpg

Ertuğrul BASMACI

Görev Başlangıcı: 27.03.1994 Görevden Ayrılış : 18.04.1999

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/bsk.jpg

Kadir DAŞ

Görev Başlangıcı: 18.04.1999 Görevden Ayrılış : 10.03.2011

http://www.alasehir.bel.tr/wp-content/uploads/2012/12/baskan.jpg

Dr. Gökhan KARAÇOBAN

Görev Başlangıcı: 15.03.2011 Görevden Ayrılış : 27.04.2018

Ali UÇAK

Görev Başlangıcı: 02.05.2018 Görevden Ayrılış: 31.03.2019

Ahmet ÖKÜZCÜOĞLU

Görev Başlangıcı: 05.04.2019 Görevden Ayrılış:*

 

*Göreve başlayış ve ayrılış tarihlerine yazılı kayıtlarda rastlanmamıştır.