Başkandan Mesaj

Sevgili Alaşehirliler,

Çok değerli adayların yarıştığı ve sonunda Alaşehir'in kazandığı bir seçim dönemini geride bıraktık.

Bu seçim sürecinde, başından sonuna kadar yorulmadan özveriyle bana destek veren ekibime ve Belediye Başkanlığını bana layık gören Alaşehirli hemşerilerime canı gönülden bir kez daha teşekkür ediyorum.

Seçim süreci boyunca halkını bilen, Hakk'ını bilen, haddini bilen bir Belediye Başkanı olacağıma dair söz verdim. Sizlere adaletli, hakkaniyetli hizmet sözü verdim.

Bugünden itibaren kolları sıvıyorum ve artık verdiğim sözleri yerine getirmek adına canla başla çalışacağım. Ben sizlere hizmet etmekten şeref duyarım.

Belediyemiz siyaset makamı değil hizmet makamı olacak, hepinize bunun için söz veriyorum. Kimseyi ayrıştırmayacağım, cinsiyetine, inancına, mezhebine ya da partisine göre sınıflandırmayacağım. Söz verdiğim gibi bana oy versin vermesin tüm hemşehrilerimin Belediye Başkanı olacağım. Bütün hemşehrilerimin hizmetinde olacağım ve Alaşehir’i kucaklayacağım.

Bu şehirde artık barış içerisinde özgürce yaşayacağız, icraatlarımızla Alaşehir’i hep birlikte yücelteceğiz.

Bu vesileyle önceki dönemlerde görev yapmış tüm Belediye Başkanlarımıza ve yerel seçimlerde yarıştığımız siyasi partilerin başkan adaylarına şükranlarımı sunuyorum.

Siz sevgili hemşehrilerim, hepinize de tekrar teşekkür ediyorum, sizlere layık olabilmek için tüm enerjimle gece gündüz demeden hizmet edeceğim.

Sizlerin önünde saygıyla eğiliyorum.

Alaşehir’im sana canım feda...

 

Ahmet ÖKÜZCÜOĞLU

Alaşehir Belediye Başkanı