BAŞKAN ALİ UÇAK’TAN BİR MÜJDE DAHA !

Belediye Başkanımız Ali Uçak, Cumhur İttifakı İlçe Başkanları ile birlikte kısa zaman önce İstasyon Mahallesi’nde başlayan doğalgaz çalışmalarının gerçekleştiği alanlarda incelemelerde bulundu.

AKSA Doğalgaz Şirketiyle yapılan anlaşma doğrultusunda çalışmaların gerçekleştiği alanda incelemeler yaparak bilgiler alan Başkan Ali Uçak,”Kısa zaman önce çalışmalarına başladığımız doğalgaz hattında, bugün yine tarihi bir ana öncülük ve şahitlik ederek, yedi ay sonra ilk doğalgazı Alaşehir’imize vereceğimizin müjdesini başta hanım kardeşlerim olmak üzere tüm vatandaşlarımızla paylaşmak istiyorum. Önümüzdeki 3-4 ay içerisinde döşeme çalışmaları tamamlanacak. Eylül-Ekim aylarında tahminen 5 bin konutumuza kadar belki de daha fazla binamıza doğalgaz verilecek. Çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

AK Parti Alaşehir İlçe Başkanı Murat Ertürk ise," Doğalgazımız Alaşehir'imize hayırlı olsun. Cumhurbaşkanımız ve bölge milletvekillerimizin, Manisa ve Alaşehir Belediyelerimizin katkılarıyla inşallah Cumhur İttifakımızın da katkılarıyla doğalgazımız Alaşehirimize bu kış gelecek. Cumhur İttifakımızla el ele belediye başkanlarımızla inşallah daha güzel hizmetler yapacağız. İlk icraatımız ise doğalgaz olacak" ifadelerini kullandı.

Son olarak açıklama yapan AKSA Manisa Doğalgaz A.Ş. Bölge Müdürü İbrahim Başaran ise," Başkanlarımızın talepleriyle süreci hızlandırdık. En kısa sürede evlerimize doğalgaz vermeye başlayacağız. Bunun için tempomuzu artırdık. Başkanlarımıza destekleri için teşekkür ediyoruz."