AS-AS’ IN PLAY-OFF PROGRAMI BELLİ OLDU

Manisa Süper Amatör Lig A Grubunda mücadele eden ve normal sezonu grubunda 2.sırada bitirerek Play-Off oynamaya hak kazanan Alaşehir Belediye Spor Futbol Takımının Bölgesel Amatör Lige çıkmak için oynayacağı Play-Off müsabakalarının tarihleri ve programı bugün saat 14.30’da Manisa’da Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu binasında Federasyon Temsilcileri ile kulüp yöneticileri arasında yapılan toplantının ardından belli oldu. Play-Off da Temsilcimiz Alaşehir Belediye Spor ile birlikte, Kula Belediye Spor, Sanayi Spor ve Yunus Emre Belediye Spor Bölgesel Amatör Lige yükselme mücadelesi verecek.
İLK MAÇ “KULA BELEDİYE SPOR” İLE
Toplantıda yapılan fikstür çekimine göre As-As Play-Off grubunda ilk hafta maçında 17 Mart Pazar Günü Saat 14:00 de Kula Belediye Spor’ u konuk edecek. Karşılaşma Alaşehir İlçe Stadyumunun zeminin elverişsiz olmasından dolayı Salihli Ramiz Turan Stadyumunda oynanacak. As-As sonraki 3 haftada sırasıyla Sanayi Spor, Yunusemre Belediye Spor ve Kula Belediye Spor deplasmanlarına çıkacak Temsilcimiz son iki haftada sırasıyla Sanayi Spor ve Yunusemre Belediye Spor konuk edecek ve Play-Off maçlarını tamamlayacak. Çift Devreli Lig Usulüne göre 4 takım arasında oynanacak müsabakalar sonucunda grubu 1.sırada bitirecek takım doğrudan Bölgesel Amatör Lige yükselirken, 2. Sırada yer alacak akım Play-Out müsabakası oynamaya hak kazanacak veya Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Manisa Takımlarının ligdeki sıralamasına göre doğrudan Bölgesel Amatör Lige yükselme hakkını elde edecek.
BAŞKAN ÖZDEMİR:”BAL LİGİNE GERİ DÖNECEĞİZ”
Toplantıya katılarak sonrasında değerlendirmelerde bulunan Alaşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Derman Özdemir; “Öncelikle Play-Off da mücadele edecek tüm takımlara başarılar dilerim. Normal sezonun bitmesinin ardından artık takım olarak tamamıyla Play-Off maçlarına kilitlendik. Sezon başında koyduğumuz şampiyonluk hedefine ulaşmak için çok önemli maçlar oynayacağız. Maçlar sonunda şehrimize 1 yıl aradan sonra tekrardan Bölgesel Amatör Lig sevincini yaşatmak istiyoruz.” dedi.