ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNDEN GECE MESAİSİ

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNDEN GECE MESAİSİ

Alaşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçemizde sabahçı ruhsatı olmayan esnafları denetledi. İlçede denetleme çalışmalarını titizlikle sürdüren Alaşehir  Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, haksız rekabet ve kazancın önüne geçmek için esnafları ruhsat almaları konusunda uyarıyor.

Alaşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı işyeri Ruhsat Denetim Ekibi ilçemiz sınırları içinde faaliyet gösteren işyerlerine yönelik denetimlerini devam ettiriyor. Denetimlerde esnafları sabahçı  ruhsatı almaları konusunda uyardı

 ESNAFLARIMIZ DUYARLI OLSUNLAR
İlçede nüfusun artması ile doğru orantılı olarak yeni işyerlerinin açıldığına dikkat çeken Alaşehir  Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban:  “Esnaflarımızın yasal prosedürlere uymalarını istiyoruz. Yasalara uyan vergisini ödeyen esnaflarımızın mağdur edilmesini önlemek için çalışmalarımız ve denetimlerimiz sürüyor” dedi. Denetim ve incelemelerin geniş kapsamlı olarak her alanda devam edeceğini de sözlerine ekleyen  Başkan Karaçoban , esnafların ve vatandaşların bu konuda duyarlı olmalarını istedi.

gece_mesaisi (1)gece_mesaisi (2)gece_mesaisi (3)gece_mesaisi (4)gece_mesaisi (5)gece_mesaisi (6)gece_mesaisi (7)gece_mesaisi (8)gece_mesaisi (9)