TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN EKİPLER  7/24 ÇALIŞIYOR

TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN EKİPLER  7/24 ÇALIŞIYOR

Alaşehir Belediyesi sağlıklı ve daha temiz bir çevre sunabilmek için çalışmalarını 24 saat kesintisiz şekilde sürdürüyor.

Alaşehir Belediyesi tarafından temizlik hizmetleri günün 24 saati kesintisiz bir şekilde sürdürülüyor. Kış mevsiminde oluşan olumsuzluklar  ortadan kaldırılırken ilkbaharın kendini göstermesi ile ilçe halkına yaşanabilir temiz bir çevre sunmak için ekipler görevine devam ediyor. Alaşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı Temizlik İşleri ekipleri meydanlar, ana arterler, parklar, okul çevrelerinde, tüm mahallelerde evsel atıkların toplamasından, cadde ve sokakların temiz tutulmasına, çöp konteynerlerinin dezenfekte edilmesine kadar tüm çalışmalar herhangi bir aksaklığa yer verilmeden gerçekleştiriliyor. Ayrıca çöp taksi hizmeti ile yoğunluk yaşanan noktalarda ki konteynerler sık sık boşaltılıyor. Meydanlar, parklar, pazaryerleri ve ana arterler düzenli olarak yıkanıyor. Temizlik hizmetlerinin yerel yönetimlerin en önemli görevlerin birisi olduğunu kaydeden Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, “Temiz sağlıklı bir kent hedefiyle ekiplerimiz günün 24 saati çalışıyor. İlçemizin 87 mahallesinde en temel görevlerimizden olan temizlik hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için ekiplerimiz görevini sürdürüyor” dedi.

temiz_bir_cevre_icin (1)temiz_bir_cevre_icin (2)temiz_bir_cevre_icin (3)temiz_bir_cevre_icin (4)temiz_bir_cevre_icin (5)