ÖRENCİK’E 19 BİN METREKARE KİLİT PARKE

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Alaşehir’in Örencik Mahallesi’nde 19 bin metrekarelik üstyapı işine başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesinde çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Proje kapsamında, Alaşehir ilçesine bağlı Örencik Mahallesi’nde 5 buçuk kilometre kanalizasyon ve 18 kilometre içme suyu hattı döşeme çalışması noktalandı. Mahallede parsel bağlantıları devam ederken, 19 bin metrekarelik üstyapı işine de başlandı. Çalışmalar tamamlanınca Örencik altıyla üstüyle yenilenmiş olacak.

“Mahallem ve şahsım adına hizmetlerden çok memnunuz”

Mahalle Muhtarı Şuaybün Çam, “Kanalizasyon ve içme suyu hattımızda ana hat döşeme işi bittikten sonra parsel bağlantılarına geçildi. Çalışmalar devam ederken bir yandan da altyapısı biten kısımlarda kilit parke döşeme işi başladı. Mahallem ve şahsım adına hizmetlerden çok memnunuz. Cengiz Başkanımıza güvenimiz sonsuz. Başkanımıza her zaman destek olacağız. Mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.