İstasyon Mahallesi’nde Izgara Çalışması

MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir ilçesine bağlı İstasyon Mahallesi’nde vatandaşların yağışlı havalarda sıkıntı yaşamasının önüne geçmek için yağmursuyu ızgara döşeme çalışması gerçekleştiriyor.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yağmursuyu birikintilerinin günlük yaşamı olumsuz etkilemesini önlemek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ, Alaşehir ilçesine bağlı İstasyon Mahallesi’nde yağmursuyu ızgara döşeme çalışmasına başladı. MASKİ ekipleri tarafından yapılan çalışmayla, yağmursularının sağlıklı şekilde tahliyesi sağlanarak vatandaşların yağışlı havalarda sıkıntı yaşamasının önüne geçilecek.
“Büyükşehir ve MASKİ’nin tüm hizmetlerini takdirle karşılıyoruz”
İstasyon Mahalle Muhtarı Ahmet Unut, “Mahallemizde gerçekleştirilen çalışmalardan oldukça memnunuz. Büyükşehir ve MASKİ’nin tüm hizmetlerini takdirle karşılıyoruz. Hizmetlerin biri bitmeden diğeri başlıyor. Şimdi de mahallemizde yağmursuyu ızgara döşeme çalışması yapılıyor. Bundan sonra yağışlı havalarda sokağımızda su birikintileri olmayacak. Rahat rahat evimizden çıkıp yürüyebileceğiz. Vatandaşımız MASKİ sayesinde çamurdan pislikten kurtulacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ yetkililerine mahallem ve şahsım adına çok teşekkür ederim” dedi.