Baklacı Mahallesi’ne Yeni Kanalizasyon Hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir ilçesine bağlı Baklacı Mahallesi’ndeki yeni yerleşim alanında, vatandaşlara sağlıklı ve güvenli altyapı temin etmek üzere kanalizasyon çalışmasına başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yürüttüğü çalışmalarla Manisalıların altyapı sıkıntısı yaşamasının önüne geçiyor. Bu kapsamda MASKİ ekipleri, Alaşehir ilçesine bağlı Baklacı Mahallesi’nin yeni yerleşim alanına kanalizasyon hattı döşeme çalışmasına başladı. Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan çalışma sayesinde, bölgede ikamet edecek vatandaşlara sağlıklı ve güvenli kanalizasyon altyapısı temin edilerek atıksu sorunları yaşamaları engellenecek.
“MASKİ bir dediğimizi iki etmiyor”
Baklacı Mahalle Muhtarı Mustafa Türk, “Büyükşehir ve MASKİ nerde bir eksiğimiz varsa hemen çalışmalara başlayıp en güzel hizmeti bizlere sunuyor. Bu hizmetlerden memnun olmamak imkansız. Yeni açılan yerleşim alanımıza sağlıklı altyapı kazandırmak için kanalizasyon çalışmasına başlayan MASKİ ekipleri bugüne kadar ne istediysek yerine getirdi. MASKİ, bir dediğimizi iki etmiyor. Cengiz Başkanımıza ve ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz, selamlarımızı iletiyoruz” dedi.