Geçmiş Belediye Başkanlarımız


RESİMLER

ADI SOYADI
GÖREV BAŞLANGIÇ TARİHİ

GÖREVDEN AYRILIŞ TARİHi

Galip Bey


Görev Başlangıcı : *
Görevden Ayrılış  : *

Hilmi AVŞAR


Görev Başlangıcı : *
Görevden Ayrılış  : *

Enver KUŞAKÇIOĞLU


Görev Başlangıcı: 01.02.1923
Görevden Ayrılış : 28.02.1925

Akif Öztürk MÜTEVELLİOĞLU


Görev Başlangıcı: 01.03.1925
Görevden Ayrılış : 17.07.1926

Hüsnü DURAL


Görev Başlangıcı: 05.09.1926
Görevden Ayrılış : 17.03.1929

Mehmet M. YAŞAR


Görev Başlangıcı: 17.03.1929
Görevden Ayrılış : 29.04.1933

Ahmet BAYOĞLU


Görev Başlangıcı: 01.05.1933
Görevden Ayrılış : 22.01.1934

Sudi MIHÇIOĞLU


Görev Başlangıcı: 23.01.1934
Görevden Ayrılış : 30.10.1934

Akif Öztürk MÜTEVELLİOĞLU


Görev Başlangıcı: 01.11.1934
Görevden Ayrılış : 18.01.1940

Ömer ÜNLÜ


Görev Başlangıcı: 01.02.1940
Görevden Ayrılış : 31.10.1941

Kamil OCAKOĞLU


Görev Başlangıcı: 01.11.1941
Görevden Ayrılış : 31.12.1941

Ali Dayı


Görev Başlangıcı: 01.01.1942
Görevden Ayrılış : 31.10.1942

Hikmet ÜNLÜ


Görev Başlangıcı: 01.11.1942
Görevden Ayrılış : 31.11.1948

Hüseyin AVŞARLIOĞLU


Görev Başlangıcı: 01.12.1948
Görevden Ayrılış : 15.09.1950

Mustafa SARIOĞLU


Görev Başlangıcı: 16.09.1950
Görevden Ayrılış : 24.05.1952

Bekir ERONAT


Görev Başlangıcı: 26.05.1952
Görevden Ayrılış : 16.02.1955

Dinçer GÜRDENLİ


Görev Başlangıcı: 17.02.1955
Görevden Ayrılış : 10.04.1957

Cevdet KAYA


Görev Başlangıcı: 10.04.1957
Görevden Ayrılış : 31.11.1959

Ahmet Saim HACIBEY


Görev Başlangıcı: 30.05.1960
Görevden Ayrılış : 01.12.1961

A. Zihni AKIN


Görev Başlangıcı: 02.12.1961
Görevden Ayrılış : 16.11.1963

Turhan ALAKENT


Görev Başlangıcı: 17.11.1963
Görevden Ayrılış : 08.12.1973

Necip NECİBOĞLU


Görev Başlangıcı: 09.12.1973
Görevden Ayrılış : 10.12.1977

Mehmet İNCE


Görev Başlangıcı: 11.12.1977
Görevden Ayrılış : 12.09.1980

Yılmaz VURAL


Görev Başlangıcı: 22.09.1980
Görevden Ayrılış : 09.10.1980

M. Ayhan BİLGE


Görev Başlangıcı: 10.10.1980
Görevden Ayrılış : 10.05.1981

Tuncer GÜRDENLİ


Görev Başlangıcı: 11.05.1981
Görevden Ayrılış : 27.09.1981

Tahsin ÇİFTÇİOĞLU


Görev Başlangıcı: 29.08.1981
Görevden Ayrılış : 11.09.1983

Ethem SOYGÜR


Görev Başlangıcı: 12.09.1983
Görevden Ayrılış : 25.03.1984

İsmail ÖRS


Görev Başlangıcı: 26.03.1984
Görevden Ayrılış : 29.02.1989

Mustafa UZUNOĞLU


Görev Başlangıcı: 03.02.1989
Görevden Ayrılış : 27.03.1989

Galip ŞAHYAR


Görev Başlangıcı: 28.03.1989
Görevden Ayrılış : 27.03.1994

Ertuğrul BASMACI


Görev Başlangıcı: 27.03.1994
Görevden Ayrılış : 18.04.1999

Kadir DAŞ


Görev Başlangıcı: 18.04.1999
Görevden Ayrılış : 10.03.2011

Dr. Gökhan KARAÇOBAN


Görev Başlangıcı: 15.03.2011
Görevden Ayrılış : *

 *Göreve başlayış ve ayrılış tarihlerine yazılı kayıtlarda rastlanmamıştır.